Slavnostním podpisem memoranda bylo na území okresu Šumperk založeno druhé Okresní partnerství pro vzdělávání 2030+. Zakládajícími členy jsou Olomoucký kraj, město Zábřeh, město Mohelnice, město Šumperk, Svazek obcí mikroregionu Mohelnicko, Svazek obcí mikroregionu Zábřežsko, Místní akční skupina Horní Pomoraví, Místní akční skupina Šumperský venkov, Místní akční skupina Mohelnicko a samozřejmě také Partnerství pro vzdělávání 2030+. Fotografie z akce najdete na facebooku Partnerství 2030+. Tiskovou zprávu k podpisu memorand o Okresních partnerství na územích okresů Šumperk a Jeseník si můžete přečíst zde.
Wellbeing ve škole: Inspirace na léto i nový školní rok
Konec školního roku bývá plný uzavírání, ale zároveň může přinést i první prostor k nadechnutí a přemýšlení, co pozitivního si chcete jako škola přenést do roku příštího. Než se školní chodby a třídy na chvíli ztiší, chceme vás pozvat k tomu, abyste si už teď...