Podpořte žádost Partnerství 2030+ v aplikaci EPP Pomáhej pohybem

Nadace ČEZ se rozhodla podpořit naši žádost v rámci jejich programu Pomáhej pohybem. Abychom finanční prostředky od Nadace ČEZ získali, musí naše žádost dostat potřebný počet bodů v jejich mobilní aplikaci EPP Pomáhej pohybem.
Princip je takový, že o přidělení bodů rozhodují uživatelé této aplikace z řad veřejnosti. Aplikaci je třeba stáhnout do mobilního telefonu a před sportovní aktivitou aplikaci spustit. Po ukončení aktivity, kdy aplikace přidělí uživateli body za danou aktivitu, si poté vybrat jeden z aktivních projektů a své získané body na něj darovat. A právě jedním z aktivních projektů je ode dnešního dne na několik následujících týdnů i naše žádost.
Dobrá zpráva je, že sportovní aktivitou může být i procházka se psem či ranní cesta na tramvaj, takže není třeba běhat maratony.
Budeme rádi, pokud tuto zprávu předáte do svých sítí a dosahů a současní uživatele aplikace EPP náš projekt takto podpoří, nebo si noví uživatelé aplikaci stáhnou a za své sportovní aktivity se své body rozhodnou darovat nám.
Děkujeme Vám

Témata:

Další novinky

Novinky z Partnerství pro vzdělávání 2030+ (září 2023)

V aktuálním vydání zpravodaje Partnerství pro vzdělávání 2030+ vás zveme k účasti na veřejné konzultaci, během níž se budeme vás všech ptát na názor na obsah dokumentu Návrh na posílení systému vedení a podpory mateřských a základních škol v ČR. Návrh je výsledkem...

Partnerství pro vzdělávání na území ORP Pelhřimov založeno

22. 5. stvrdili svým podpisem zástupci Města Pelhřimov, MAS Šipka a Partnerství pro vzdělávání 2030+ vznik Partnerství pro vzdělávání 2030+ na území správního obvodu ORP Pelhřimov v Kraji Vysočina. Novému partnerství přejeme mnoho úspěchů!

Děkujeme sportovcům a dalším našim podporovatelům

14. 5. uplynulo pouhých 16 dní od umístění našeho projektu do aplikace Pomáhej pohybem. Takto krátká doba stačila k získání plného počtu bodů pro naši žádost, a my proto budeme moci zanedlouho začít čerpat dar od Nadace ČEZ. Děkujeme všem našim podporovatelům a...

Pozvánka na konferenci Jak společně podporovat efektivní učení učitelů

Srdečně Vás zveme na online konferenci: Jak společně podporovat efektivní profesní učení učitelů  Kdy: 30. 5. 2023 od 14 do 17 hodin, online. Účast zdarma. CO JE CÍLEM Přemýšlet o tom, jak můžeme podporovat učení učitelů, které vede k lepšímu učení žáků. Akce je...