Ve spolupráci s agenturou STEM proběhl v srpnu mezi řediteli a ředitelkami českých základních škol průzkum na téma Wellbeing ve vzdělávání. 29. září výsledky průzkumu představila na tiskové konferenci Jitka Uhrová z agentury STEM. Následné diskuse se účastnila také vedoucí pracovní skupiny Wellbeing Lenka Felcmanová a František Halada z Asociace ředitelů základních škol ČR. Vy můžete zhlédnout nahrávku z tiskové konference, přečíst si tiskovou zprávu, shrnutí výsledků i podrobné výsledky průzkumu.
Wellbeing ve škole: Inspirace na léto i nový školní rok
Konec školního roku bývá plný uzavírání, ale zároveň může přinést i první prostor k nadechnutí a přemýšlení, co pozitivního si chcete jako škola přenést do roku příštího. Než se školní chodby a třídy na chvíli ztiší, chceme vás pozvat k tomu, abyste si už teď...