V pátek 21. 5. 2021 jsme ukončili veřejnou konzultaci ke střednímu článku, kterou jsme organizovali ve spolupráci s Technologickým centrem Akademie věd ČR. Konzultace se zúčastnilo téměř 170 respondentů. V pátek 11. 6. od 10:00 do 12:00 pořádáme veřejnou online prezentaci výsledků spojenou s panelovou diskusí, jíž se zúčastní kromě zástupců Partnerství také zástupci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Národní sítě Místních akčních skupin, Nadačního fondu Eduzměna, Svazu místních samospráv ČR, Svazu měst a obcí ČR a Partnerství pro vzdělávání 2030+. Akci budeme streamovat na facebooku Partnerství, kde bude též možnost pokládat otázky do panelové diskuse.
Wellbeing ve škole: Inspirace na léto i nový školní rok
Konec školního roku bývá plný uzavírání, ale zároveň může přinést i první prostor k nadechnutí a přemýšlení, co pozitivního si chcete jako škola přenést do roku příštího. Než se školní chodby a třídy na chvíli ztiší, chceme vás pozvat k tomu, abyste si už teď...